INTERAKTIVNÍ TELEVIZE PRO DOMÁCNOSTI

Vychutnejte si výhody moderní televize. Vracejte se ve vysílání, zastavte běžící pořad, zhlédněte ho od začátku nebo si jej nahrajte. Sledujte chytrou telku v nejvyšší kvalitě ve městě i na nejzapadlejší samotě. Stalo se vám někdy, že v jeden čas běžely 2 pořady, které byste tak rádi viděli? A vy jste si museli s těžkým srdcem vybrat jenom jeden z nich. Takovýmto těžkým rozhodnutím je teď díky moderní digitální televizi konec. Nejprve zkouknete první pořad, pak se pohodlně vrátíte ve vysílání zpět a podíváte se i na ten druhý.


  • INTERAKTIVNÍ TELEVIZE - SledováníTV

    Sledujte vysílání na počítači, tabletu, chytrém telefonu nebo smart TV Samsung, LG či Panasonic a využijte všechny možnosti IPTV. Koukejte na více jak 160 televizních stanic a poslouchejte 29 rádií.Vracejte se v čase vysílání až o 7 dní. Nahrajte si až 50 hodin vašich oblíbených pořadů. Je vám to málo? Žádný problém. Přidejte si další filmové, dokumentární, zpravodajské, dětské, hudební či sportovní.To už je slušná porce programů.
  • INTERAKTIVNÍ TELEVIZE - Kuki TV

    Získejte spoustu televizních programů, kterou si sami vyberete.Vracejte se v čase vysílání až o 7 dní.každý.nebo si dát během sledování pauzičku a právě běžící pořad si až na hodinu pozastavit. Kuki TV toho ovšem zvládne mnohem víc, třeba nahrávání vašich oblíbených pořadů. Díky mobilní aplikaci ji můžete ovládat odkudkoliv. Nahrávání zajímavého pořadu tak můžete nastavit i na dálku z práce. Nevyberete-li si, hodí se vám kino Kuki. Vyzkoušejte to, tuhle telku si zamiluje každý.

Chcete vyřešit příjem digitálního vysílání podle vašich představ? Žádný problém. Máme s tím opravdu bohaté zkušenosti, které sbíráme už přes 10 let.Vlastníme moderní přístrojovou a měřící techniku, díky které vytvoříme řešení splňující vaše požadavky. Proto nám zavolejte na 569 333 333 anebo napište naTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Určitě se domluvíme.